Trickz
10.0

Trickz

300 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Tasuta Spinnid » Trickz

Trickz on Eesti üks uusimaid kiirkasiinosi. Nad on Eestis litsentseeritud ning pakuvad uutele liitujatele head tasuta spinnide pakkumist ning samuti cashbacki iga päev. Trickz kasiino kuulub Spinwise ettevõtte alla, kelle alla veel kuuluvad näiteks ka brändid nagu Winnerz ning Wisho.

Plussid
  • Väga suur slotimängude valik
  • Kiired väljamaksed Trustly abil
  • Eesti litsentsiga tegutsev kasiino
Miinused
  • Tasuta boonust kahjuks ei pakuta
trickz kasiino avaleht

Trickz Casino tasuta spinnid

Trickz küll ei paku sissemakseta tasuta spinne, kuid selles eest pakuvad nad väga head sissemakse boonust tasuta spinnide näol.

Kuna minimaalne sissemakse on 20 eurot, siis see on ka minimaalne summa, millega boonus aktiveeruks. Selle sissemakse tegemisel saate enda kontole kohe 100 tasuta spinni. Selleks, et saada endale ka tervitusboonuses mainitud 200 veel spinni, on vaja teha ka teine sissemakse. Peale selle sissemakse tegemist tulevad kontole ka ülejäänud 200 tasuta spinni. Kokku pakub Trickz kasiino enda tervituspaketis 300 tasuta spinni uutele liitujatele.

Nende tasuta spinnidega kaasneb ka läbimängimiskohustus, mis on Trickz kiirkasiino puhul 30x.

Kindlasti peab mainima ka pakkumist juba olevaolevatele mängijatele, sest et tervitus spinnid on ikkagi ainult üheks korraks. Trickz kasiino on selle lahendanud cashbacki näol. See tähendab nende kasiino puhul näiteks seda, et kui kaotate näiteks nädala jooksul 20 kuni 500 eurot, siis annab Trickz järgneval esmaspäeval olenevalt kaotuse suurususest, kas tasutaspinne või Superspinne. Viimaste puhul on märkimisväärne see, et iga keerutuse väärtuseks on 1 euro.

trickz kasiino tasuta spinnid

Sisse- ja Väljamaksed

Kuna Trickzi näol on tegemist kiirkasiinoga, siis nende maksete vahendajaks Trustly. Tänu Trustlyle on mängijatel sisse ja väljamakseid teha Eesti suuremate pankadega nagu Swedbank, SEB, LHV jne. Üldiselt jõuvad nii sisse- kui ka väljamaksed kontole vaid minutite jooksul.

Nagu ka enne mainitud, siis selles kasiinos on minimaalseks sissemaksuks 20 eurot ning kõige väiksem väljamakse on 25 eurot. Siinkohal tasuks ka mainida suurte summadega mängijatele et päevane limiit väljamaksetele päevas on 10 tuhat eurot ning 150 tuhat eurot kuus.

Mänguvalik

Trickz kasiino mänguvalikusse kuulub väga palju erinevaid kasiinomänge. Nende hulgas suurtelt tootjatelt nagu Pragmatic Play, Netent, Amatic ning Play n Go. Tasuta slotimängud on ka meie lehel olemas ning kui soovite, siis on tasuta versioonid ka Trickz kasiino lehel olemas, et ilma sissemakseta proovida erinevaid mänge.

trickz kasiino manguvalik

Kontakt ja Klienditugi

Trickz kasiinol on toimiv eesti keelne 24/7 klienditugi, kelle poole saab murede puhul pöörduda. See on üpriski eriline, sest tihtipeale taolist teenust Eestis ei leia. Seda saab kasutada läbi live chat akna.

Kui tahate emaili kaudu abi saada, siis on alati võimalik võtta ühendust selle emaili kaudu: support@trickz.com.

300 Tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

10.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
10.0 Hinnang
Trickz
10.0/10
Copyright 2024 tasutaspinnidkasiinos.ee