Wisho
9.8

Wisho

350 tasuta spinni Wisho kasiinos

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Wisho on Eestis üks uuemaid kiirkasiinosid, mis avas enda virtuaal uksed 2022 aastal. Neil on olemas Eestis tegutsemiseks litsents ning kuuluvad ettevõtte Hitz Gaming OÜ alla. Uuetele liitujatele pakuvad nad heldet boonust, milleks on 350 tasuta spinni. Konto avamine käib väga lihtsalt. Selleks tuleb lihtsalt klikata nupul “Tee sissemakse” ning peale pangakontolt raha kandmist ongi teil konto olemas ning saate mängimist alustada.

Plussid
  • On olemas lojaalsusprogramm
  • Rohkelt tasuta spinne liitumisel
  • Cashback programm
Miinused
  • Ei ole võimalik pokkerimänge mängida
wisho kasiino avaleht

Wisho Casino tasuta spinnid

Kui Wisho kasiinos teha 20 eurone sissemakse, mis on kusjuures ka minimaalne sissemakse, siis rakendub 350 tasuta spinnide tervitusboonus. Need jagunevad järgmiselt:

  • Esimese sissemaksega saad oma kontole 200 tasuta spinni
  • Teise sissemakseda saab kätte ülejäänud tervitusboonusest ehk 150 tasuta spinni lisaks

Mõlema sissemaksega tuleb siis järelikult kokku 350 tasuta keerutust ning nendel tasuta spinnidel on 30 kordne läbimängimise nõue erinevalt näiteks Kanuuna kasiinost, kus näiteks seda ei ole.

Kuna Wisho ja Trickz kasiino kuuluvad ühe ettevõtte alla, siis ka selles kasiinos liidetakse iga uus liituja automaatselt Cashbacki programmi. See kujutab endast seda näitena, et kui peaksite eelneval päeval kaotama summas 20 kuni 500 eurot, siis saate järgmisel päeval oma kontole tasuta keerutusi või superkeerutusi. Nendel tasuta spinnidel ei ole läbimängimisnõudeid.

Samuti pakub Wisho oma mängijatele erinevaid lojaalsuspakkumisi, mis võivad ennast sisalda erinevad personaalseid VIP pakkumisi, tasuta spinne ja muud.

wisho kasiino tasuta spinnid

Sisse- ja väljamaksed

Nagu ka paljudel teistel kiirkasiinodel, on ka Wisho kasiino maksete vahendajaks Trustly. See tähendab seda, et kõik sisse- ja väljamaksed toimuvad kasiinos läbi panga, mis teeb mängimise väga mugavaks. Makseteks saab kasutada kõiki Eesti panku nagu Swedbank, SEB, LHV, Coop pank jne.
Selles kasiinos on minimaalseks summaks millega mängimist alustada saab 20 eurot ning minimaalseks väljamakseks on 25 eurot.

Mänguvalik

Wisho mänguvalik on üprsiki suur ning põhirõhk on neil slotimängudel. Samuti pakuvad ka klassikalisi kasiinomänge lives, mis paljudele mängijatele meelt mööda on. Mõned suured mängupakkujad, kes nende kasiinos on esindatud on näiteks: Red Tiger, Relax Gaming, Yggdrasil, Microgaming ja palju veel. Praegult on mängupakkujaid 30 kandis, kuid uusi mänge ja pakkujaid lisandub koguaeg juurde.

wisho kasiino manguvalik

Kontakt ja Klienditugi

Wisho kasiinos on olemas kaks võimalust abi saamiseks. Esimeseks nendest on live vestlus ning see töötab 24 tundi ööpäevas. See teeb abi saamiseks väga lihtsaks. Kui peaksite tahtma kasutama emaili, siis selleks on: support@wisho.com

350 Tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

9.0
Usaldusväärsus
10.0
Pakutavad Mängud
10.0
Boonused
10.0
Klienditugi
9.8 Hinnang
Wisho
9.8/10
Copyright 2024 tasutaspinnidkasiinos.ee